Teslimat Şartları

youblossom.com.tr  aracılığı ile vermiş olduğunuz hediye siparişlerinizde, teslimatın aynı gün yapılabilmesi için siparişinizi en geç saat 18:00’a kadar vermeniz gerekmektedir.

Vermiş olduğunuz çiçek siparişinin teslimatı esnasında, alıcı olarak belirtmiş olduğuz kişinin teslimat adresinde bulunmaması durumunda,  hediye teslimatı;  apartmanlarda yan komşu daireye ya da apartman görevlisine, sitelerde site güvenlik görevlisine, hastanelerde resepsiyon görevlisine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, askeri hastane ve kurumlarda nöbetçi subay ya da erlere teslim edilmektedir.

Özel günlerde (yılbaşı, sevgililer günü,  öğretmenler günü, anneler günü v.b)  hediye gönderimlerinin yoğunluğu sebebiyle hediye siparişlerinizin teslimatında saat garantisi verilememektedir. Siparişleriniz belirttiğiniz günde yapılmakta ancak saatte gecikme yaşanabilmektedir.  (Bu günlerle ilgili bilgiyi Özel Günler sayfamızdan alabilirsiniz.)

Siparişleriniz esnasında gönderenin adını saklı tutmak istemeniz durumunda, gönderim yaptığınız ürünün kabul edilmemesinden ve teslim alınmamasından youblossom.com.tr  sorumlu değildir. Bu gibi bir durum yaşandığında,  hediyeniz gönderim yapılan dağıtım kanalımıza geri gelecektir. İki iş günü içerisinde hediyenizi dilerseniz dağıtım kanalımızdan kendiniz teslim alabilir ya da farklı bir adrese gönderimini talep edebilirsiniz. Farklı bir adrese gönderimi tercih etmeniz durumunda ek ücret talep edilecektir.

Verdiğiniz siparişin gönderim yapılacağı adreste herhangi bir şubemizin bulunmaması durumunda, siparişiniz gönderim yapılacağı yere en yakın şube aracılığı ile geçekleştirileceği için ek ücret istenebilir. İstanbul ve tüm illerimizin hediye sipariş sayfalarında belirtilen fiyatlar sadece merkezlere olan fiyatlarıdır. Gönderim yapılacak ile bağlı bulunan ilçe ve köylere dağıtım yapılırken mesafeye göre yol ücreti alınmaktadır.youblossom.com.tr , hediye gönderimi yapılamayacak olan bölgelere çiçek siparişini göndermeme hakkına sahiptir ve bu durumlarda mutlaka müşterilerini bilgilendirir.

Vermiş olduğunuz hediye siparişlerinde, size teslim edilecek hediye cinsi fotoğraftaki ile aynı olacaktır. Ancak kullanılan süsleme malzemesi, vazo, saksı vb stoklarımıza göre değişiklik gösterebilir. Mevsime bağlı olarak bazı hediyelerin temin edilememesi durumunda, aynı kalitede farklı bir çiçek gönderilecektir.

Sitemiz üzerinde yer alan, özel günler için hazırlanmış hediye aranjmanlarında kullanılan süsleme malzemlerinde (mum, aksesuarlar v.b)stoklara bağlı değişiklik olabilmektedir.

Vermiş olduğunuz ürün siparişinin stoklarda olmaması, ürün ya da renk değişikliği ve siparişiniz ile ilgili diğer tüm durumlar için sizinle iletişime geçilmektedir. Siparişiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüşler, siparişiniz sırasında belirttiğiniz mail adresi ya da iletişim numarası yoluyla yapılmaktadır.

Siparişiniz ile ilgili ürün ya da renk değişikliği için belirttiğiniz yollardan tarafınıza ulaşılamaması durumunda, siparişinizin teslimatı stokta mevcut olan renk ile sağlanacaktır..

Ürün açıklamalarında yer alan hediyenin yaklaşık yüksekliği ve hediyenin yaklaşık ağırlığı kısımlarında belirtilen bilgilere, vazonun ve içerisindeki suyun toplam ağırlığı da dahildir.

Siparişleriniz hazırlanmadığı ya da yola çıkmadığı sürece iptalini gerçekleştirebilir ya da teslimat adresi veya alıcı kişi bilgilerini değiştirebilirsiniz. İptal sırasında havale ile yapılmış ödemelerde geri iade işlemi havale ücreti kesilerek iade edilmektedir. Tüm hediye siparişlerinizin iptallerini teslimattan önce yapmanız gerekmektedir. Yurt içi ve Yurt dışı siparişlerinizin iptallerinde bu süre 1 gündür. İstanbul , Ankara ve İzmir illerinde ise 4 saat öncesidir.

Alışverişleriniz sırasında doğabilecek anlaşmazlıklar hediye bedeli ile sınırlıdır. youblossom.com.tr,  tüketici ve sipariş verene karşı, verdiği siparişteki hediye bedeli kadar sorumludur.

youblossom web sitesi olan www.youblossom.com.tr  üzerinden hediye siparişi verdiğiniz takdirde, bu sayfada bulunan tüm maddeleri okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.