Sıkça Sorulan Sorular

YouBlossom.com.tr olarak özenle hazırladığımız taze ve dekoratif çiçekleri en hızlı şekilde size veya seçtiğin şanslı kişiye göndermek ve baştan sona herkesi mutlu edecek bir deneyim yaşatmak istiyoruz.

Herşeyi sorunsuz, soru işaretsiz yapmak için her gün uğraşıyoruz. Ama olur da bizimle ilgili aklında bir soru olursa belki yanıtını burada bulabilirsin diye bu bölümü hazırladık.

Cevap bulamadığınız diğer tüm soruların için bize sosyal medya, e-posta veya telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Neden YouBlossom.com.tr ile sipariş vereyim?

YouBlossom.com.tr, Türkiye'de kaliteli dekoratif vazolarıyla ve en taze çiçekleriyle ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2018 yılında kurulmuştur.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmayı amaçlayan osevio.com, etkileyici taze çiçek aranjmanlarının yanında dekoratif ve şık yeni vazolarıyla da fark yaratmayı amaçlamaktadır. İnternet sitemizden ulaşabileceğiniz çiçekler sayesinde çiçekçi çiçekçi dolaşarak zaman kaybetmeyeceksiniz ve istediğiniz çiçekler istediğiniz zaman istediğiniz yerde olacaktır.

Hangi saatler arası sipariş verebilirim?

YouBlossom.com.tr web sitemiz üzerinden veya 0553 079 92 61

no'lu iletişim bilgilerimizden çağrı merkezimiz aracılığıyla 7 gün 24 saat 21:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde belirttiğiniz saat aralığında teslim edilmektedir.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Kredi Kartı / Banka Kartı ile Ödeme, Havale/EFT ile Ödeme, Telefonda Kredi Kartı ile Ödeme ve GarantiPay ile Ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Ödemeniz bize ulaştıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır.

Mastercard veya Visa kredi kartınız ile 128 Bit güvenli ödeme yapabilirsiniz. Kredi Kartı ile ödemelerinizde siparişiniz hemen işleme alınır.

Sipariş sonrası kredi kartınız ile 0553 079 92 61

no'lu telefondan bize ulaşarak mail order ile de ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme sonrası siparişiniz hemen işleme alınır.

Banka havalesi ile de ödemelerinizi yapabilirsiniz. Banka hesaplarımızdan herhangi birine havale/eft yaparak Ödeme Bildirim Formunu ile bize bildirebilirsiniz. Ödemeniz hesabımıza ulaştığı anda siparişiniz işleme alınır ve e-posta ile size bilgi verilir.

Ödemem ve kredi kartı bilgilerim güvende mi?

YouBlossom.com.tr aracılığı ile vereceğiniz tüm siparişler, sipariş süreci başladığı andan itibaren herhangi bir güvenlik riskine karşın SSL sertifikası ile korunmaktadır. YouBlossom.com.tr ödeme aracı bilgilerinin hiç birini kayıt etmemektedir ve kesinlikle 3. kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Çiçek siparişim aynı gün teslim edilir mi?

Siparişlerinizi belirttiğiniz gün ve zaman dilimi içerisinde, en hızlı şekilde alıcınıza ulaştırmaktayız.

Siparişimde değişiklik nasıl yapabilirim?

Siparişinizle ilgili bilgi değişikliklerini, siparişiniz dağıtıma çıkmadan yapabilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş bilgilerinizde değişiklik yapmak üzere gerekli değişikliği 0553 079 92 61’den

müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek yapabilirsiniz.

Siparişimin faturası ne kadar sürede elime ulaşır?

Faturanız, siparişinizin teslimatından sonra 7 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese veya e-posta adresinize ulaştırılır.

Çiçeklerinizin hepsi canlı mı?

Sitemizde yer alan kullandığımız tüm çiçekler canlıdır ve gerçektir.

Sipariş verirsem fotoğraftaki ürünlerin aynısı mı gönderiliyor?

YouBlossom.com.tr taze ve dekoratif çiçekleri size ve şanslı kişiyi mutlu etmek amacıyla hazırlar ve teslim eder. Buketlerimizin, aranjmanlarımızın ve YouBlossom.com.tr tarafından satılan her ürünü sizlere gösterdiğimiz şekilde teslim etmek konusunda çok hassasız ve ekibimiz titizlikle yapmaktadır.

Aranjmanlarımızda ana çiçekler asla farklı renkte veya türde olmaz, fotoğrafta gördüğünüz şekliyle teslim edilir. Ancak çiçeklerin de canlı olduğunu ve her canlının eşsiz olduğunu düşünürsek doğal ürünlerimizde küçük farklar olması olasığı mevcuttur.

Gönderdiğim kişi yerinde yoksa süreç nasıl işliyor?

Alıcımız yerinde olmadığı durumlarda '' Danışma Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Çalışma Arkadaşı, Yakını, Apartman Görevlisi '' gibi kişilere teslim edilmektedir.