En Güzel Babalar Günü Şiirleri

En Güzel Babalar Günü Şiirleri

Babalar Günü için birçok güzel şiir var, ama en güzel olanı seçmek zor. Kalbinize en çok hitap eden şiir, sizin için en güzel olandır.

İşte size ilham verebilecek birkaç şiir:

Attila İlhan - Babama

Sen benim gökyüzüm, güneşimsin baba, Yağmurum, toprağım, ekmeğimsin baba. Sen benim umudum, sevincimsin baba, Canımın canısın, her şeyimsin baba.

Nazım Hikmet - Babama Mektup

Sana yazıyorum bu mektubu baba, Hapishane duvarlarının ardında. Senin emeklerinle büyüdüm ben baba, Seni özlüyorum her anımda.

Cahit Sıtkı Tarancı - Babam

Babam bir limandı, sığınırdı gemiler, Yorgun argın gelen, yüklü hayaller. Babam bir dağdı, göğe uzanan, Gölgesinde serinler, kuşlar kanat çırpan.

Orhan Veli Kanık - Babamın Gözleri

Babamın gözleri, bir çift mavi gökyüzü, Işıldar içinde yıldızlar, güneşler yüzen. O bakışlarda sevgi, şefkat ve merhamet var, Dünyanın en güzel yeri o bakışlarda saklı sanki.

Anonim - Babalar Günü Şarkısı

Babalar Günü'nde sana ne söylesem baba, Ne kadar sevdiğimi anlatamam belki de. Sen benim her şeyimsin, canım babam, Varlığınla hayatım güzelleşiyor her an.

Kendi Yazdığınız Şiir

En güzel şiir, kendi kalbinizden gelen şiirdir. Babalar Günü için ona özel bir şiir yazmak isterseniz, aklınıza gelen güzel duyguları kağıda dökün. Bu, babanız için en değerli hediyelerden biri olacaktır.

Babalar Günü için babanıza şiir okumanın yanında, ona küçük bir hediye de alabilirsiniz. Hediyenin pahalı olması önemli değildir, önemli olan ona ne kadar değer verdiğinizi göstermenizdir. Bir kravat, bir gömlek, bir kitap veya onun sevdiği bir şey olabilir.

En önemlisi, babalar gününü onunla birlikte güzel bir şekilde geçirmeye çalışın. Onunla sohbet edin, ona sarılın ve onu ne kadar sevdiğinizi söyleyin. Bu, onun için en büyük hediye olacaktır.

Babalar Günü'n kutlu olsun!

Pruva Yazılım
Bu siteye devam ederek, size daha iyi bir çevrimiçi hizmet sunmak için çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. devamı Tamam